menuordersearch
modiranbook.ir

گاو بنفش ,

گاو بنفش
تصاویر
بیشتر
گاو بنفش
(0)
(0)
پدید آورنده: ست گادین مترجم: شایان تقی‎نژاد
وضعیت کتاب : موجود
مدل کتاب
پدید آورنده: ست گادین مترجم: شایان تقی‎نژاد
تعداد
+
_
عدد
قیمت کتاب
48,000 تومان
گاو بنفش چشمگیر و متمایز باشید و کسب‎وکارتان را دگرگون کنید

پدید آورنده:

ست گادین

مترجم:

شایان تقی‎نژاد

سال چاپ:

۱۳۹۸

نوبت چاپ:

اول

تعداد صفحات:

۱۳۶ صفحه

قطع کتاب:

رقعی

شابک:

 

۹۷۸۶۲۲۶۶۵۰۳۴۲

سرفصل ها:

یشگفتار مترجم
درباره‎ی ست گادین
p‌‌‌‌های ناکافی
قبل از، در حین و بعد از دوران تبلیغات
چرا باید گاو بنفش باشید؟
چه چیزی کارساز است؟
ورود به بازار
قانون اعداد بزرگ
مشکل گاو
در دنیای این گاو چه کسی می‎برد؟
بنشینید، کاری انجام ندهید
فرآیند و نقشه
چرخه‎ی جادویی این گاو
دیگر بازاریاب نیستیم: حالا دگر طراحیم
مشکل ارزان بودن
حقایق مسلم
طوفان‎‌‌‌‌های فکری
اگر اورول زنده بود چه می‎گفت؟

 

معرفی:

آخرین تبلیغی را که در روزنامه، بیلبورد یا تلویزیون دیدید به یاد دارید؟ آخرین باری که دوست‌تان با هیجان درباره‌ی محصول یا خدماتی حرف زد، چطور؟ امروزه با همه‌گیر شدن فناوری و دسترسی آسان به اینترنت و شبکه‌‌‌‌‌های اجتماعی، موانع ورود به بسیاری از کسب‌وکارها کم شده یا از بین رفته‌اند و روزبه‌روز شاهد کسب‌وکار‌‌‌‌های مشابه بیشتر یا به قول ست گادین، گاو‌‌‌‌های قهوه‌ای و خسته‌کننده‌ی بیشتری هستیم. در گذشته کافی بود محصول یا خدمات معمولی و امنی ایجاد و با بازاریابی عالی، آن‌ را به همه معرفی کنید. امروزه دیگر این قانون کارساز نیست و چاره‌ای جز ارائه‌ی محصولات و خدمات چشمگیر و متمایز ندارید. یعنی کسب‌وکارتان به‌جای گاوی قهوه‌ای، باید گاو بنفشی باشد که توجه‌ها را به خودش جلب می‌کند.
در دنیای امروزی، به‌جای رفع نیازها، به دنبال رفع خواسته‌هایمان هستیم و به همین دلیل، چیزهایی می‌خریم که به آن‌ها هیچ نیازی نداریم. انتخاب‌‌‌‌‌های پیش روی ما هر روز رو به افزایش‌اند، ولی زمان تصمیم‌گیری درباره‌ی آن‌ها روزبه‌روز کمتر و کمتر می‌شود. ست گادین معتقد است که فقط گاوی بنفش ارزش صحبت کردن دارد. یعنی کسب‌وکاری که آن‌قدر چشمگیر و متمایز باشد که وقت دوست‌تان را برای صحبت درباره‌ی آن بگیرید. اگر می‌خواهید در دنیای فعلی همچنان پابرجا بمایند، محکوم به تبدیل شدن به گاوی بنفش هستید. برای تبدیل کردن کسب‌وکارتان به چنین گاوی، می‌توانید اولین قدم‌تان را با خواندن و به‌کارگیری راهکار‌‌‌‌های این کتاب بردارید.
مثال‌‌‌‌‌های فراوان این کتاب به شما نشان می‌دهند چطور می‌توانید حتی در فروش محصولی معمولی مانند نمک هم، خودتان را متمایز کنید. اگر برای شروع یک‌ کسب‌وکار ایده‌ی نویی دارید، یاد می‌گیرید چطور آن را اشاعه دهید و بر چه بخش‌هایی از بازار باید تمرکز کنید. اگر در واحد بازاریابی مشغول به کارید، به شما کمک می‌کند تفکر‌‌‌‌های قدیمی را کنار بگذارید و با ارائه‌ی راهکار‌‌‌‌های بنفش، سازمان‌تان را متمایز کنید.
جانب احتیاط را رعایت کردن و معمولی بودن خطرناک‌ترین کاری است که در دنیای کنونی می‌توانید انجام دهید. در واقع، اگر چشمگیر نباشید، یعنی وجود خارجی ندارید و نباید انتظار معجزه داشته باشید. به‌جای گِله و شکایت از وضع موجود، کمترین کاری که می‌توانید بکنید این است که این کتاب را بخوانید و چند نسخه از آن را هم به دوستان‌تان هدیه بدهید :)

نمودار تغییر قیمت
آدرس دفتر مرکزی:
اصفهان- خیابان مشتاق دوم- خیابان مهرآباد- کوی ۱۹ (دهم شرقی)- پلاک ۴۶

تلفن تماس مستقیم تهران:
09198017161
پست الکترونیک:
info@modiranbook.ir