menuordersearch
modiranbook.ir

چرایی خود را پیدا کنید , پدید آورنده: سایمون سینِک، دیوید مید، پیتر داکر مترجم: علیرضا خاکساران ,

چرایی خود را پیدا کنید
تصاویر
بیشتر
چرایی خود را پیدا کنید
(0)
(0)
پدید آورنده: سایمون سینِک، دیوید مید، پیتر داکر مترجم: علیرضا خاکساران
وضعیت کتاب : موجود
مدل کتاب
پدید آورنده: سایمون سینِک، دیوید مید، پیتر داکر مترجم: علیرضا خاکساران
تعداد عدد
قیمت کتاب
28,000 تومان
چرایی خود را پیدا کنید راهنمای عملی برای کشف هدف خود و تیم‎تان

پدید آورنده: 

سایمون سینِک، دیوید مید، پیتر داکر

مترجم: 

علیرضا خاکساران

سال چاپ: 

۱۳۹۸

نوبت چاپ: 

اول

تعداد صفحات: 

۱۷۰ صفحه

قطع کتاب: 

رقعی

 

سرفصل ها:

درباره‎ی نویسندگان
پیشگفتار مترجم
پیشگفتار سایمون سینک
مقدمه
فصل ۱: با چرا شروع کنید
فصل ۲: چرایی‎تان را کشف کنید
فصل ۳: کشف چرایی برای افراد
فصل ۴: کشف چرایی برای گروه‎ها
فصل ۵: کشف چرایی برای گروه‎ها
فصل ۶: بیان چگونگی‎هاینان
فصل ۷: موضع بگیرید
ضمیمه‎ی ۱: پرسش‎های متداول
ضمیمه‎ی ۲: نکاتی برای همیار در کشف چرایی فردی
ضمیمه‎ی ۳: نکاتی برای تسهیل‎گر در کشف فرایند چرایی قبیله

 

معرفی:

همه‌ی ما وقتی سوار ماشینی می‌شویم، می‌دانیم به کجا و چرا به آن‌جا می‌رویم. ولی متأسفانه وقتی پا در ماشین زندگی می‌گذاریم، اغلب تا مدتی نمی‌دانیم به کجا می‌رویم و اگر هم بفهمیم، نمی‌دانیم چرا به آن‌جا می‌رویم و شاید به همین دلیل از این سفر خسته شویم و نرسیده به مقصد، مسیرمان را تغییر دهیم یا فرشته‌ی مرگ ما را از این ماشین پیاده کند! در واقع، فقط سفرهایی لذت‌بخش یا حداقل قابل تحمل هستند که چرایی‌شان مشخص باشد. چرایی نقطه‌ی آغاز همه‌ی انتخاب‌های خوب است و زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌هاست. اگر بدانید چرا هر روز صبح از خواب بلند می‌شوید، برای بیدار شدن شوق بیشتری خواهید داشت. اگر بدانید چرا شغل‌تان را انتخاب کرده‌اید، رفتن به سر کار لذت‌بخش‌تر خواهد بود. بارها شنیده‌ایم که می‌گویند: «کاری رو که عاشقشی انجام بده» ولی مشکل این‌جاست در دنیایی که انتخاب‌های زیادی وجود دارد، بیشتر ما نمی‌دانیم عاشق چه هستیم و چرایی می‌تواند در پیدا کردن عشق‌مان به ما کمک کند.
داشتن حس رضایت از زندگی به داشتن هدف بستگی دارد و هدف خود بر چرایی بنا نهاده شده است. برای مثال، اگر ندانیم چرا می‌خواهیم لاغر شویم یا هرگز برای لاغری دست به کار نمی‌شویم یا در جایی از مسیر، دست از تلاش برمی‌داریم. در این دنیا افرادی وجود دارند که بدون اینکه بدانند، پیروی چرایی‌شان هستند و موفقیت، خوشحالی و رضایت‌خاطرشان نشانه‌ی آن‌ است. افرادی هم هستند که بدون چرایی به موفقیت‌های ظاهری می‌رسند و نداشتن حس رضایت از زندگی نشانه‌ی آن‌ است. ولی بیشترمان نه موفقیم و نه خوشحال و به‌طور حتم به کشف چرایی‌مان نیاز داریم. کشف چرایی فرآیندی حساس است که به زمان و تفکر و از همه مهم‌تر راهنما نیاز دارد. این کتاب همان راهنماست. راهنمایی واقعاً عملی که از ابتدا تا انتهای مسیر راهنمایی‌تان می‌کند.
این راهنما را سایمون سینک و دو تن از همکارانش در سازمان با چرا شروع کنید، یعنی دیوید مید و پیتر داکر، نوشته‌اند. سایمون از رهبران فکری و الهام‌بخش عصر حاضر است و شاید سخنرانی بسیار پربیننده‌ی او را در تِد دیده باشید. او معتقد است دنیا وقتی جای بهتری می‌شود که افراد کاری را انجام دهند که الهام‌بخش زندگی‌شان باشد. و از این رو چرایی‌اش الهام ‌بخشیدن به افراد برای انجام کارهایی است که الهام‌بخش‌شان است تا در کنار هم بتوانیم دنیا را جای بهتری کنیم. برای عملی کردن چرایی‌اش چند کتاب نوشته که کتاب با چرا شروع کنید و چرایی‌ خود را پیدا کنید معروف‌ترین آن‌هاست. اولی فلسفه‌ی چرایی را توضیح می‌دهد و دومی به‌کارگیری این فلسفه را در زندگی تشریح می‌کند.
اگر آن‌قدر خوش‌بختید که هنوز ماشین زندگی‌تان از حرکت بازنایستاده یا از آن پیاده نشده‌اید! اگر هنوز سوار قطار ۱۰۷ میلیاردی مردگان نشده‌اید و فقط سردرگم هستید، فرصت تغییر زندگی خود و به تبع آن، دنیا را دارید. فرصت خوشحال بودن را دارید. فرصت تأثیر بر مسیر حرکت این دنیا را دارید. فرصت پیدا کردن چرایی‌تان را دارید. فرصت را از دست ندهید، این دنیا برای کسی منتظر نمی‌ماند.

نمودار تغییر قیمت
آدرس دفتر مرکزی:
اصفهان- خیابان مشتاق دوم- خیابان مهرآباد- کوی ۱۹ (دهم شرقی)- پلاک ۴۶

تلفن تماس مستقیم تهران:
09198017161
پست الکترونیک:
info@modiranbook.ir