menuordersearch
modiranbook.ir

همه بازاریاب‎ها دروغگو هستند , پدید آورنده: ست گادین مترجم: سعید یاراحمدی ,

همه بازاریاب‎ها دروغگو هستند
تصاویر
بیشتر
همه بازاریاب‎ها دروغگو هستند
(0)
(0)
پدید آورنده: ست گادین مترجم: سعید یاراحمدی
وضعیت کتاب : موجود
مدل کتاب
پدید آورنده: ست گادین مترجم: سعید یاراحمدی
تعداد عدد
قیمت کتاب
26,000 تومان
همه بازاریاب‎ها دروغگو هستند قدرت گفتن داستانی معتبر در دنیایی که اعتماد، کالایی کم‎یاب است

پدید آورنده: 

ست گادین

مترجم: 

سعید یاراحمدی

سال چاپ: 

۱۳۹۸

نوبت چاپ: 

اول

تعداد صفحات: 

۱۸۰ صفحه

قطع کتاب: 

رقعی

 

فهرست مطالب:

پیشگفتار مترجم
پیشگفتار نویسنده
در ابتدا فقط داستان وجود داشت
از بازاریابی استفاده می‎کنید؟
مرحله‎ی اول: مشتریان از قبل جهان‎بینی و چارچوب خودشان را دارند

مرحله‎ی دوم:آدم‎ها فقط چیزهای جدید به چشم‎شان می‎آید و بعد درباره‎ی ...
مرحله‎ی سوم: اولین برداشت داستان را آغاز می‎کند
مرحله‎ی چهارم: بازاریاب‎های قهار داستان‎هایی می‎گویند که باور می‎کنیم
مثال‎ها:داستان‎هایی که حول جهان‎بینی‎ها چارچوب‎بندی شده‎اند
مرحله‎ی پنجم: بازاریابان معتبر موفق می‎شوند
رقابت در دنیای دروغ
چشمگیر؟ آن گاو ساختمان را ترک نکرده است
بخش اول پیوست: داستان‎سرایان قهار و کسانی که هنوز اندر خم یک کوچه‎اند
بخش دوم پیوست: نکته‎های حرفه‎ای
مطالب خوبی برای خواندن
خوب، حالا باید چه کار کرد؟
داستان شما چیست؟

 

معرفی :

نویسنده‌ی این کتاب، ست گادینِ عجیب‌وغریب به معرفی نیاز ندارد. سال‌های سال است که در زمینه‌ی بازاریابی و رفتار درست با مشتریان کتاب می‌نویسد. او در این کتاب ما را با نوعی از داستان‌سرایی آشنا می‌کند که می‌تواند همهمه‌های قرن بیست‌ویکم را پشت سر بگذارد و به گوش مشتری برسد. ما را وارد جهان‌بینی مشتریان می‌کند و به چارچوب‌بندی داستان مجهزمان می‌کند. در این کتاب به ما می‌فهماند تبلیغ ویژگی‌های محصول‌، تمرکز روی مزایای آن و با دلیل و مدرک اثباتِ داشتن بهترین محصول، خیلی ساده است، ولی اثبات باعث فروش نمی‌شود. بازاریاب داستانی را روایت می‌کند، مشتری آن را باور می‌کند و آن داستان به یک دروغ تبدیل می‌شود. و آن دروغ می‌تواند از فردی به فرد دیگر منتقل شود. و بعد از آن و فقط در این صورت بازاریاب در کارش موفق می‌شود و میزان فروش رشد می‌کند. بازاریابان به این دلیل پول به جیب می‌زنند که مشتریان چیزی را که می‌خواهند می‌خرند، نه چیزی که به آن نیاز دارند و اگر روی رفع نیاز مانور بدهید محکوم به شکست خواهید بود.
اگر بازاریاب باشید، یعنی بخواهید ایده‌ای را اشاعه دهید، بخواهید مردم به کاندیدای مدنظرتان رأی دهند، بخواهید شما را به یک قرار عاشقانه دعوت کنند یا به شما شغلی را پیشنهاد دهند، این کتاب به دردتان می‌خورد. اگر محصول یا خدمات‌ بزرگ و کوچک‌تان با اینکه بهترین راهکار موجودند، مدت‌هاست رشد فروش‌شان متوقف شده یا بدتر در حال افول‌اند، نحوه‌ی بازاریابی‌تان نقص دارد و این کتاب می‌تواند به شما در رفع این نقص کمک کند. بازاریابان موفق ارائه‌کننده‌ی داستان‌هایی هستند که مشتریان تصمیم به باورشان می‌گیرند، اگر می‌خواهید داستان‌سرایی موفق شوید و راه و چاه آن را یاد بگیرید این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.
وقتی سرگرم داستان‌سرایی برای افرادی هستید که به شنیدن آن تمایل دارند، برای گفتن داستان‌هایی که با واقعیت جور درنمی‌آیند، وسوسه می‌شوید. برای گفتن دروغ‌ها و فریب‌ها. قضیه این است که دروغ دیگر جواب نمی‌دهد. دلیلش هم این است که وقتی داستانی از خودتان سرهم می‌کنید که در بررسی موشکافانه گندش بالا می‌آید، مچ‌تان را می‌گیرند. آن هم سریع. و اعتماد مشتریان را از دست می‌دهید، اعتمادی که شاید هرگز نتوانید آن را باز پس بگیرید. یگانه راهی که داستان‌تان باور می‌شود، یگانه راهی که افراد دروغی را که می‌خواهید به خود می‌گویند و یگانه راهی که ایده‌تان پخش می‌شود این است که واقعیت را بگویید. با خواندن این کتاب داستان واقعی‌تان را آن‌چنان خوب روایت خواهید کرد که برای جالب کردن آن نیازی به دروغ گفتن نخواهد بود. مشتریان خود دروغ مدنظرتان را به خودشان خواهند گفت.

نمودار تغییر قیمت
آدرس دفتر مرکزی:
اصفهان- خیابان مشتاق دوم- خیابان مهرآباد- کوی ۱۹ (دهم شرقی)- پلاک ۴۶

تلفن تماس مستقیم تهران:
09198017161
پست الکترونیک:
info@modiranbook.ir