menuordersearch
modiranbook.ir

مشتری‌مداری ,

مشتری‌مداری
تصاویر
بیشتر
مشتری‌مداری
(0)
(0)
نویسنده / نویسندگان پیتر فیدر
وضعیت کتاب : موجود
مدل کتاب
نویسنده / نویسندگان پیتر فیدر
تعداد
+
_
عدد
قیمت کتاب
34,000 تومان
مشتری‌مداری

همه‌ی مشتریان برابر نیستند. همیشه حق با «مشتریان حقیقی» است، و بله، این دو با هم تفاوت دارند. علی‌رغم آنچه گفته‌های قدیمی می‌گویند، همیشه حق با مشتری نیست. همه‌ی مشتریان مستحق بهترین تلاش شما نیستند: در دنیای مشتری‌مداری، مشتریان خوب یک طرف هستند… و بقیه‌ی آدم‌ها طرف دیگر. البته نباید از این «گروهِ بقیه» غافل بود. نباید با آن‌ها غیرمنصفانه برخورد کرد یا نیازهایشان را در نظر نگرفت.

تنها باید اولویت را روی گروه اول گذاشت تا بتوان سودآوری بلندمدت را افزایش داد.
در کتاب «مشتری‌مداری: تمرکز بر مشتریان حقیقی برای کسب مزیت راهبردی» یاد می‌گیرید که مشتری‌مداری واقعاً ارتباطی به رفتار خوب با مشتریان ندارد. مشتری‌مداری طرز فکر نیست. چیزی نیست که بتوان با کتابچه‌ی راهنما یا بیانیه‌ی رسالت شرکت آن را ترویج کرد. مشتری‎مداری یک راهبرد است و این راهبرد یک هدف را دنبال می‎کند: «سود بیشتر در بلندمدت».
پیتر فیدر در اثر پیشِ رو، به شرکت‎ها کمک می‎کند درباره‎ی نحوه‎ی ارتباط‎شان با مشتریان تجدید‌نظر کنند. او بینش و نگرشی را برای کمک به شما به‌منظور بهبود معیارهای عملکرد، توسعه‎ی محصول، مدیریت ارتباط با مشتری و سازمان فراهم می‎کند که با استفاده از آن می‌توانید مستقیماً بر نیازهای مشتریان با‌ارزش‎تر خود تمرکز کنید و سود بلند‌مدت‌تان را افزایش دهید.
امروزه تعداد بیشتری از شرکت‎ها به مشتری‎مداری نیاز دارند. شرکت‎ها در کوتاه‎مدت به رقابت و در بلندمدت به پیشرفت نیاز دارند. مشتری‎مداری سال‎هاست که وجود دارد. فقط مدل آن اندکی تغییر کرده است و چنانچه خواهید دید مدل‎های قدیمی، دیگر در دنیای امروز پاسخگو نیستند. مثال‎های کتاب به شما در فهم بهتر مفاهیم مشتری‌مداری و مسائلی که با آن مواجه می‌شوید، کمک خواهد کرد.
در این کتاب، علاوه بر آشنا شدن با مدل‎های جدید مشتری‎مداری، خواهید فهمید مشتری‌مداری از کجا نشأت گرفته، چگونه تغییر کرده، و چه مزایایی در این بازار متغیر دارد. مشتری‌مداری رمز موفقیت شما خواهد بود. کافی‌ست امتحانش کنید…

فهرست مقاله‌ها:

مقدمه
فصل اول: محصول‌مداری: تَرَک‌هایی در فونداسیون
فصل دوم: مشتری‌مداری: مدل جدیدی برای موفقیت
فصل سوم: ارزش ویژه‌ی مشتری: دیدگاه جدید به ارزش
فصل چهارم: ارزش طول عمر مشتری: بهای واقعی مشتریان شما
فصل پنجم: مدیریت ارتباط با مشتری: اولین قدم به سمت مشتری‌مداری
نتیجه‌گیری

نمودار تغییر قیمت
آدرس دفتر مرکزی:
اصفهان- خیابان مشتاق دوم- خیابان مهرآباد- کوی ۱۹ (دهم شرقی)- پلاک ۴۶

تلفن تماس مستقیم تهران:
09198017161
پست الکترونیک:
info@modiranbook.ir